Glucosamine Chondroitin Msm

Glukozamin Kondroitin MSM ve Eklemler

Glucosamine Sulfate Chondroitin Fiyatı

Glucosamine Sulfate Chondroitin Fiyat Aralığı,Kapsül ve Haplarının Markalara Göre Piyasada Satış Rakkamları ve Bulabileceğiniz Satış Noktaları hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

En Glukozamin Kondroitin Msm Gida Takviyeleri
Glucosamine Sulfate ChondroitinFiyat olarak sizin kullanabileceğiniz formatta kapsüller vadır ve gıda takviyesi olarak geçerler.Bu ürünleri en uygun alabileceğiniz yer internettir.
fiziksel mağazalar maliyelerinin fazla olmasından dolayı internetteki fiyatlara malesef inemezler

Glucosamine Sulfate ChondroitinHakkında

Glukosamin ve Kondroitin (Glucosamine & Chondroitin); vücudumuzdaki bağ dokularının iki temel yapı taşı olup, eklemlerimizin vazgeçilmez elemanlarıdır. Kıkırdak ve kemik dostu olarak da bilinirler. Glukosamin, kıkırdaklarda bulunan ve glikosaminoglikon’ lar (glycosaminoglycans-GAG) olarak bilinen özel moleküllerin üretiminde vücudumuzun gereksinim duyduğu bir maddedir. Günlük yiyeceklerimizde önemli miktarda bulunmaz. Bu yüzden ek gıda olarak karides ve istiridye gibi kabuklu deniz ürünlerinin kabuklarından üretilir. Glukosamin’ in eklemlerdeki en önemli fonksiyonu kıkırdak bileşiklerinin oluşumunu sağlamak, bunun yanında da kıkırdağa sülfür (kükürt) girişini sağlamaktır.

Özet olarak kıkırdağın sadece oluşumunda değil beslenmesinde de önemli bir rol oynar. Kondroitin Sülfat (Chondroitin Sodium Sulfate); glikosaminoglikon’ lar (GAG) denen molekül zincirlerinden oluşur. En önemli gıdasal kaynağı hayvansal kıkırdaktır (Sığır, inek gibi). Kondroitin sülfat (CS) kıkırdak, kemik ve tendonlar için en önemli maddelerden biridir. Kemiklerde bulunan GAG’ ların büyük çoğunluğu kondroitin sülfat’ tan oluşmaktadırlar.

Glukozamin Fiyat

Tags: ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>